İstanbul Ümraniye Szutest Osgb Mobil Sağlık Hizmetleri

İstanbul Ümraniye’de faaliyet gösteren SZUTEST OSGB özelikle Ümraniye bölgesi olmak üzere İstanbul ve çevresi için mobil sağlık araçlarıyla mobil sağlık hizmeti vermeye başlamıştır. SZUTEST OSGB olarak mobil sağlık araçlarıyla mobil sağlık da öncü olmak kaliteyi zirveye taşımak amacıyla kurulmuştur.

İstanbul Ümraniye’de faaliyet gösteren SZUTEST OSGB birimi olarak faaliyet gösteren SZUTEST OSGB mobil araçlarımızda İstanbul ve çevresi özellikle Ümraniye’ deki işyeri hekimlerinin ve firmaların ihtiyaç duyacağı gerekli olabilecek tüm ekipmanlar bulunmaktadır. SZUTEST OSGB ve SZUTEST OSGB mobil araçlarımız sağlık danışmanı olarak tüm firmalar, işyeri hekimlerimize hizmet vermektedir.

İstanbul Ümraniye’deki SZUTEST OSGB’ deki SZUTEST OSGB mobil araçlarımızda bulun ekipmanları yine SZUTEST OSGB mobil araçlar için görevli, alanında uzman kişilerce ve İstanbul Ümraniye’de bulunan SZUTEST OSGB hekimlerince değerlendirilerek faaliyet gösteren firmalarımızın ve iş yeri hekimlerinin istemiş oldukları tetkik ve görüntülemeyi en hassas ve doğru şekilde yapılmaktadır.

Szutest OSGB mobil araçlarının İstanbul ve çevresi özelikle Ümraniye bölgesindeki iş yerleri ve işyeri hekimleri için hazırlanan donanımından bahsetmek istersek;

Odyometri :

SZUTEST OSGB mobil aracının içerisinde ses yalıtımı mükemmel şekilde yapılmış olup İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü’nce denetimi yapılarak onaydan geçmiş olan yine İstanbul ile çevresi özellikle Ümraniye’de SZUTEST OSGB mobil araç için görevli odyometris tarafından firmalar ve işyeri hekimleri için titizlikle ölçümleri yapmaktadır. İstanbul Ümraniye’de bulunan. SZUTEST OSGB’ de görevli uzman hekim tarafından SZUTEST OSGB mobil için değerlendirmektedir.

SFT(solunum fonksiyon testi) ;

SZUTEST OSGB mobil aracın içerisinde kurulumu yapılmış İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü’nce denetimi yapılarak onaydan geçmiş olan yine İstanbul ve çevresi özellikle Ümraniye’ de SZUTEST OSGB mobil araç için görevli teknisyeni tarafından firmalar ve işyeri hekimleri için titizlikle ölçümleri yapmaktadır. İstanbul Ümraniye’de bulunan SZUTEST OSGB’  de görevli uzman hekim tarafından SZUTEST OSGB mobil için değerlendirmektedir.

EKG(elektrokardiyografi):

SZUTEST OSGB mobil aracın içerisinde kurulumu yapılmış EKG ünitesi İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü’nce denetimi yapılarak onaydan geçmiş olan yine İstanbul ve çevresi özellikle Ümraniye’de SZUTEST OSGB mobil araç için görevli teknisyeni tarafından İstanbul ile çevresi özellikle Ümraniye de faaliyet gösteren firmalar, İstanbul ve çevresi özellikle Ümraniye bölgesindeki işyeri hekimlerinin istediği çekimleri titizlikle yapılmaktadır. SZUTEST OSGB’ de görevli uzman hekim tarafından SZUTEST OSGB mobil için değerlendirmektedir.

Radyolojik Görüntüleme Ünitesi;

SZUTEST OSGB mobil aracın içerisinde kurulumu yapılmış radyoloji ünitesi İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü’nce denetimi yapılarak onaydan geçmiş olan yine İstanbul ve çevresi özellikle Ümraniye’de SZUTEST OSGB mobil araç için görevli radyoloji teknisyeni tarafından İstanbul ve çevresi özellikle Ümraniye’ de faaliyet gösteren firmalar için titizlikle İstanbul ile çevresi özellikle Ümraniye deki işyeri hekimlerinin istediği radyolojik çekimleri yapmaktadır. . SZUTEST OSGB de görevli uzman hekim tarafından SZUTEST OSGB mobil  için değerlendirmektedir.

Göz ve Görme ölçümleri ;

SZUTEST OSGB mobil aracın içerisinde kurulumu yapılmış  göz ölçüm ünitesi İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü’nce denetimi yapılarak onaydan geçmiş olan yine İstanbul ve çevresi özellikle Ümraniye de SZUTEST OSGB mobil araç için görevli teknisyeni tarafından İstanbul ile çevresi özellikle Ümraniye’ de faaliyet gösteren firmalar için titizlikle İstanbul ile çevresi özellikle Ümraniye’ deki iş yeri hekimlerinin istediği göz ölçümlerini yapmaktadır. İstanbul Ümraniye’de bulunan SZUTEST OSGB’ de görevli uzman hekim tarafından SZUTEST OSGB mobil için değerlendirmektedir.

Kan alma ve saklama ünitesi:

SZUTEST OSGB mobil aracın içerisinde kurulumu yapılmış kan alma ve saklama ünitesi İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü’nce denetimi yapılarak onaydan geçmiş olan yine İstanbul ve çevresi özellikle Ümraniye’ de SZUTEST OSGB mobil araç için görevli laborant tarafından İstanbul ile çevresi özellikle Ümraniye’ de faaliyet gösteren firmalar için İstanbul ile çevresi özellikle Ümraniye bölgesindeki işyeri hekimlerince istenen kan tetkiklerini titizlikle yapmaktadır. SZUTEST OSGB’ de görevli uzman hekim tarafından SZUETS OSGB mobil için değerlendirmektedir. Tetkiklerimiz  sağlık personeli tarafından alınarak İstanbul Acıbadem Laboratuvarlarıyla yapılan anlaşma ile firmalar, işyeri hekimleri için çalışmaktadır.

İstanbul ve çevresi ve özellikle Ümraniye için kurulan SZUTEST OSGB mobil araçlarımız bu işlemlerin yanında firmalar, işyeri hekimlerinin ihtiyaçları olan tetkik ve girişimleri mükemmel bir şekilde karşılamak üzere yapılandırılmıştır

SZUTEST MOBİL SAĞLIK İLE GÜVENDESİNİZ…

İstanbul Ümraniye Szutest Osgb Mobil Sağlık Hizmetleri