szutestosgb-hakkimizda

Hakkımızda


SZUTEST Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi Türkiye’de 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’nun kabul edilmesinin ardından, T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri başlığı altında tüm hizmetleri verebilme adına 2014 yılında yetkilendirilmiş referanslı bir OSGB’dir.

Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi olarak yetkilendirildiğimiz günden bugüne, içinde bulunduğumuz bu hizmet yarışında genç, çalışkan, tutkulu ve dinamik uzman kadromuz ile, gün geçtikçe bünyemize güçlü referanslar ekleyerek, çözüm ortaklarımızı arttırma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz.

SZUTEST OSGB, İSG dokümantasyonlarınızın tümünü, bakanlık denetimlerinde istenilen nitelik ve doğrultuda, eksiksiz ve hatasız olarak yapılmasını, arşivlenmesini ve istenilen zamanda istenilen yerden kontrol ve takip edilmesine olanak sağlayan, izlenile bilinir Web Tabanlı İSG Yazılım kullanmaktadır. Bu sayede en kaliteli hizmeti en uygun fiyat politikası anlayışıyla çözüm ortaklarına sunması sektörde en çok tercih edilen OSGB’ ler arasında olmasını sağlamaktadır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

SZUTEST OSGB müşterilerinin yürütmüş olduğu faaliyet alanına uygun iş sağlığı ve güvenliği kalite yönetim sistemi kurarak kalıcı ve doğru çözümü sunma gayreti içerisindedir. Çözüm ortaklarımızın bizi tercih etme sebeplerini sayacak olursak;

SZUTEST Ailesi olarak çalıştığımız firmalarda Toplam Kalite Yönetim Sistemini amaçlayarak; ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000, OHSAS 18001, ISO 13485, ISO 27001, ISO 10002, ISO 22716, ISO 50001, ISO 28000, ISO 45001, ISO 18788  gibi Kalite Yönetim Standartlarını oluşturmak, takım ruhunu benimseyip, iyi şekilde organize olarak dokümantasyon yapılması ve kurulan sistemlerin sürekli iyileştirilmesinin takibini ve devamlılığını sağlamak.

Çalışmış olduğumuz tüm firmaların faaliyet alanına göre özel risk analizi çalışmaları ve acil durum eylem planlarını mevzuatın belirlediği çerçevelerde ve sürelerde oluşturmak, dokümantasyonlarını sağlamak

İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri, Yangın Eğitimi, Hijyen Eğitimi ve Mesleki Eğitimler gibi faaliyetleri gerçekleştirmek. Gerekli sertifikasyonların yapılmasını sağlamak.

İşyerlerinde zorunlu olan tatbikatlarının mevzuata uygun gerçekleştirilmesini sağlamak

İşyerlerinin performansını daha etkin hale getirmek, sağlıklı ve güvenli ortam oluşturmak adına gerekli olan tüm ortam ölçümlerinin ve periyodik muayenelerinin yapılmasını sağlamak.

Sürekli iyileştirme politikası doğrultusunda, tüm süreçlerimizdeki verimliliğin yükseltilmesini sağlamak.

Ekibimizin tüm üyelerinin sürekli eğitimi ile; mesleki ve etik davranış ahlakının arttırılması yönünde faaliyetler yürüterek, İSG sektöründe kalite açısından örnek bir kurum olmak için çalışmaktayız.

6 ayda bir müşteri memnuniyeti anketleri yaparak çözüm ortaklarımızın bizleri değerlendirmesine ve ihtiyaçları doğrultusunda çözüm üretebilmeye fırsat sağlıyoruz.

3. taraf gözetim hizmeti sunuyor ve çalıştığımız firmalarda oluşturulan tüm dokümantasyonların müşterilerimize özel verilmiş olan şifreleriyle erişim olanağı sağlayan sayılı OSGB’ lerden biriyiz.

Misyonumuz (Kurumsal Varoluş Amacımız): Kurumsal kimliğimiz ve kalite standartlarına hâkim akreditasyonlu bir firma oluşumuzun vermiş olduğu avantajla İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetlerinde güçlü bir çözüm ortağı olmak.

Vizyonumuz (Gelecekteki Hedeflerimizin Toplamı): Kurum içi organizasyonumuz ve en iyi hizmet kalitesini benimseyişimiz ile birlikte isminden en çok söz ettiren ve en çok tercih edilen, İş Sağlığı ve Güvenliği alanında lider bir kuruluş olmak.

Değerlerimiz: Müşteri Gizliliği Politikasını benimsemiş, güçlü ahlak ve etik anlayışa sahip, çalışanlarımıza ve çalıştıklarımıza kıymet ve değer vermek, müşteri memnuniyeti, ekip çalışması, sorumluluk bilinci, sektörle ilgili gelişmeleri sürekli takip ederek yeniliklere açık olmak.

NEDEN SZUTEST OSGB

               NEDEN SZUTEST OSGB

ramak persona

RİSK DEĞİL , ÖNLEM ALIN

OSGB hizmetlerinde konusunda uzman iş güvenliği uzmanı ve işyeri hekimi kadrosu ile önlemlerinizi alın ve riskinizi azaltın
Kalite

KALİTELİ HİZMET ANLAYIŞI

Szutest OSGB sağladığı tüm hizmetlerde ekibinde ki iş güvenliği uzmanları ve işyeri hekimleri ile yüksek kalite standartlarını hedefler ve bu yönde kendini geliştirir.
kadro

DENEYİMLİ KADRO

İş güvenliği hizmetlerinin bütün aşamalarında ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda, deneyimli iş güvenliği uzmanı ve işyeri hekimi ekibi ile Szutest OSGB yanınızda.
ramak

Szutest OSGB

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’ndan almış olduğumuz 1340 sayılı ve 26.02.2014 tarihli yetki belgemiz ile hizmetinizdeyiz…
: +90 216 644 50 08
: info@szutestosgb.com.tr

SZUTEST OSGB

Kaliteli Hizmet & Tecrübeli Kadro