szutestosgb-hakkimizda

Hakkımızda

SZUTEST Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi Türkiye’de 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’nun kabul edilmesinin ardından, T.C. Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri başlığı altında tüm hizmetleri verebilme adına 2014 yılında yetkilendirilmiş referanslı bir OSGB’ dir.

Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi olarak yetkilendirildiğimiz günden bugüne, içinde bulunduğumuz bu hizmet yarışında genç, çalışkan, tutkulu ve dinamik kadromuz ile her gün büyüyerek, bünyemize güçlü referanslar ekleyerek, çözüm ortaklarımızın sayısını arttırma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz.

SZUTEST OSGB, İSG dokümantasyonlarınızın tümünü, bakanlık denetimlerinde istenilen nitelik ve doğrultuda, eksiksiz ve hatasız olarak yapılmasını, arşivlenmesini ve istenilen zamanda istenilen yerden kontrol ve takip edilmesine olanak sağlayan, izlenile bilinir Web Tabanlı İSG Yazılım kullanmaktadır. Bu sayede en kaliteli hizmeti en uygun fiyat politikası anlayışıyla çözüm ortaklarına sunması, sektörde en çok tercih edilen OSGB’ ler arasında olmasını sağlamaktadır.

Misyonumuz: Kurumsal kimliğimiz ve kalite standartlarına hâkim akreditasyonlu bir firma oluşumuzun vermiş olduğu avantajla iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde güçlü bir çözüm ortağı olmak.

Vizyonumuz: Kurum içi organizasyonumuz ve en iyi hizmet kalitesini benimseyişimiz ile birlikte isminden en çok söz ettiren ve en çok tercih edilen, iş sağlığı ve güvenliği alanında lider bir kuruluş olmak.

Değerlerimiz: Müşteri Gizliliği Politikası’ nı benimsemiş, güçlü ahlak ve etik anlayışa sahip, çalışanlarımıza ve çalıştıklarımıza kıymet ve değer vermek, müşteri memnuniyeti, ekip çalışması, sorumluluk bilinci, sektörle ilgili gelişmeleri sürekli takip ederek yeniliklere açık olmak.

NEDEN SZUTEST OSGB

               NEDEN SZUTEST OSGB

ramak persona

RİSK DEĞİL , ÖNLEM ALIN

OSGB hizmetlerinde konusunda uzman iş güvenliği uzmanı ve işyeri hekimi kadrosu ile önlemlerinizi alın ve riskinizi azaltın
Kalite

KALİTELİ HİZMET ANLAYIŞI

Szutest OSGB sağladığı tüm hizmetlerde ekibinde ki iş güvenliği uzmanları ve işyeri hekimleri ile yüksek kalite standartlarını hedefler ve bu yönde kendini geliştirir.
kadro

DENEYİMLİ KADRO

İş güvenliği hizmetlerinin bütün aşamalarında ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda, deneyimli iş güvenliği uzmanı ve işyeri hekimi ekibi ile Szutest OSGB yanınızda.
ramak

Szutest OSGB

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’ndan almış olduğumuz 1340 sayılı ve 26.02.2014 tarihli yetki belgemiz ile hizmetinizdeyiz…

Referanslarımız


: +90 216 644 50 08
: info@szutestosgb.com.tr

SZUTEST OSGB

Bizimle Güvendesiniz!